T: +48 500 030 202

Wentylacja

Potrzebujesz świeżego powietrza w Opolu?

Oferta Projektowanie i serwis wentylacji.

Celem wentylacji jest utrzymanie powietrza w zależności od potrzeb człowieka lub procesów produkcji. Inaczej mówiąc jest to wymiana powietrza w całości lub części pomieszczenia. Istotne są tutaj: czystość powietrza, jego temperatura, ruch oraz wilgotność. Coraz częściej mamy do czynienia z takimi systemami wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej, które są wyposażone w funkcję odzysku utraconego ciepła lub chłodu. W tym przypadku najczęściej pośredniczą w tym różne układy jak wymiennik krzyżowy, przeciwprądowy lub obrotowy. Jeżeli mamy do czynienia z centralą wentylacyjną, to znaczy, że jest to urządzenie wyposażone w wymiennik krzyżowy z odzyskiem ciepła (rekuperator). Instalację wentylacji w obiekcie najkorzystniej zaplanować na etapie projektowania budynku. Oczywiście istnieje możliwość zainstalowania wentylacji w już istniejącym budynku, jednak różnica jest w kosztach. Należy także dostosować się wtedy do konstrukcji budynku. Jednak nie ma to wpływu na jej funkcje i działanie.

W zakresie wentylacji nasza firma oferuje usługi na terenie Opola w zakresie montażu central wentylacyjnych, montażu wentylatorów dachowych, kanałowych, osiowych oraz montażu aparatów grzewczo-wentylacyjnych.

Kontakt

Jeśli chcieli by Pańswo otrzymać ofertę lub dowiedzieć się większej liczby szczegółów to zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Opinie Zobacz wybrane opinie na nasz temat naszych Klientów.

Opole

Opole jest stolicą województwa opolskiego, a położone jest w południowo-zachodniej Polsce nad rzeką Odrą. Niedaleko przebiega autostrada A4, a dzięki kolei można bezpośrednio dojechać do największych miast w Polsce. W Opolu rozwija się przemysł spożywczy (żywność dla niemowląt i dzieci oraz wyroby mleczarskie). Znajdują się tam także zakłady produkcji maszyn i urządzeń energetycznych. Miasto kwalifikuje się także jako centrum biznesu i handlu. W mieście warto obejrzeć Rynek Starego Miasta oraz amfiteatr.