T: +48 500 030 202

Klimatyzacja

Duszno w Opolu? Zobacz naszą ofertę klimatyzatorów.

Oferta Serwis i projektowanie klimatyzacji przemysłowych

Klimatyzacja jest mechaniczną wentylacją, tak aby zapewnić i utrzymać odpowiedni poziom temperatury oraz wilgotności w pomieszczeniu. Aby odpowiednio korzystać z klimatyzacji należy pamiętać o tym, aby nie pozwolić na zbyt duże różnice temperatur. Warto podkreślić, że technicznie rzecz biorąc klimatyzację można zainstalować w każdym budynku.

Nasza oferta obejmuje zarówno małe domowe splity jak i skomplikowane urządzenia dla wielkich pomieszczeń. Dopasowujemy rozwiązania do indywidualnych potrzeb klienta. Zanim założymy klimatyzację w mieszkaniu czy w biurze wspólnie z klientem zastanawiamy się nad tym, do czego ma służyć. Nie pozwalamy sobie na zły montaż, który może być przyczyną dyskomfortu. Zainstalowany klimatyzator powinien podnosić jakość warunków pracy i nauki.

Firma GTH na terenie Opola oferuje usługi w zakresie montażu klimatyzatorów okiennych, klimatyzatorów typu Split i Multi Split, central klimatyzacyjnych. Sprzedajemy także przenośne klimatyzatory. Pokrótce wyjaśnijmy, czym są poszczególne systemy. Klimatyzatory okienne, jak sama nazwa wskazuje instaluje się w oknie. Mają kształt prostopadłościany i są stosunkowo łatwe do zamontowania. Te urządzenie składają się z jednej części, a więc nie mają zewnętrznej jednostki. Inaczej niż w urządzeniach typu Split i Multi Split, które składają się z minimum dwóch jednostek (jednej wewnątrz i jednej lub więcej na zewnątrz). Te jednostki są połączone linią freonową, która transportuje czynnik chłodzący. Jeżeli zaś chodzi o budowę central klimatyzacyjnych, to najczęściej spotkamy się z centralami monoblokowymi, a więc montowanych w jednej wspólnej obudowie lub sekcyjnymi, a więc zestawionymi z poszczególnymi elementami, które znajdują się w oddzielnych blokach. Klimatyzatory przenośnie to oczywiście urządzenia, które można zamontować w dowolnym miejscu (warunkiem jest jednak okno, które można otworzyć). Zainstalowana rura odprowadza ciepło na zewnątrz.

Kontakt

Jeśli chcieli by Pańswo otrzymać ofertę lub dowiedzieć się większej liczby szczegółów to zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Opinie Zobacz wybrane opinie na nasz temat naszych Klientów.

Opole

Opole jest stolicą województwa opolskiego, a położone jest w południowo-zachodniej Polsce nad rzeką Odrą. Niedaleko przebiega autostrada A4, a dzięki kolei można bezpośrednio dojechać do największych miast w Polsce. W Opolu rozwija się przemysł spożywczy (żywność dla niemowląt i dzieci oraz wyroby mleczarskie). Znajdują się tam także zakłady produkcji maszyn i urządzeń energetycznych. Miasto kwalifikuje się także jako centrum biznesu i handlu. W mieście warto obejrzeć Rynek Starego Miasta oraz amfiteatr.